Ronald Schumans nieuwe coördinator

Mensen komen, mensen gaan… Zo’n 3 jaar geleden kwam René Haustermans binnen. In eerste instantie tijdelijk als vervangend coördinator. Maar tijdelijk werd vast en we mochten drie jaar plezier hebben van René. Van zijn enthousiasme, inzet en vooral groot hart voor onze gasten en onze vrijwilligers. We zijn René dankbaar voor alles wat je voor bieZefke heeft gedaan wensen hem veel succes met zijn nieuwe uitdaging bij Klooster Wittem.
Gelukkig kunnen we ook melden dat we vanaf 1 april een nieuwe coördinator hebben: Ronald Schumans. Hij kwam een paar maanden geleden binnen als beveiliger, maar we zagen al snel dat hij zich prima thuis voelde bij bieZefke, bij onze gasten en onze vrijwilligers. Daarom zijn we met hem het gesprek aangegaan of hij interesse had in de functie van coördinator. En die interesse bleek hij te hebben! Daarom verwelkomen we hem als onze nieuwe coördinator en wensen hem veel succes toe in deze mooie functie!

Ronald Schumans

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *